1win бонуси казино

Букмекерська контора 1win

Кешбек до 30%

Ставки на кіберспорт у 1win

Зміст [ згорнути ]

Кіберспорт мабуть одна з найсучасніших дисципліною, що розвивається не менш стрімкими темпами. Основний акцент у ній зроблено саме на багатокористувацькі комп’ютерні ігри. Саме тому і ставки на кіберспорт поступово стають популярними. На офіційному сайті 1win зробити ставку на кіберспорт можна просто і вигідно.

Як свідчить статистика матчів саме кіберспортивні дисципліни дозволяють не тільки насолоджуватися самим процесом укладання парі, а й заробляти пристойні гроші, як і в 1win games. Але спочатку користувачам, які пройдуть процедуру реєстрації на платформі букмекера, мають знати 1win правила гри та особливості обраної дисципліни та категорії для ставок.

Букмекерські ставки на кібер спорт стають такими ж популярними як і на теніс, баскетбол або футбол. В основному підвищення попиту пов’язане з тим, що в цій дисципліні спостерігаються сенсаційні наслідки подій, множинні стрими та вигідні котирування. А зацікавленість молоді комп’ютерними іграми тільки підвищує інтерес беттерів до цього напряму, в тому числі і для заробітку. Але замість звичних голів або сетів, у кіберспорті закладаються пари на раунди (карти). Також тривалість турнірів не має часових рамок, тому гравцям варто бути готовими до того, що доведеться витратити достатньо часу навіть на один поєдинок.

Ставки на кіберспорт

Різноманітність кіберспортивних дисциплін

Минулого та поточного року ставки на кіберспорт live можна легко зробити на сайті букмекерської компанії 1win. Найчастіше користувачі укладають заклади на Dota 2, LoL (League of Legends) та CS:GO. Саме з цими комп’ютерними іграми пов’язана більшість турнірів, призові фонди яких сягають мільйонів доларів.

Але, крім цих напрямків, гравці можуть зробити ставки реальними грошима наступні гри:

 • Starcraft 2;
 • FIFA;
 • Call of Duty та ін.

За цими напрямками букмекер висвітлює лише найважливіші події, які дозволяють виграти солідні суми коштів.

Ставки на кіберспорт cs go та інші

Ставки на кіберспорт онлайн: типи і можливості

Гравці можуть робити ставки на такі варіанти подій:

 • результат ― визначає переможця зустрічі;
 • тотал ― вказує загальну кількість раундів, карт, поранень або інших показників;
 • фора ― обрана команда випереджає або відстає від свого суперника на певну кількість раундів, карт та інших визначальних дій;
 • підсумки, які стосуються раунду або певної картки.

Варіативні розписи стосуються найвідоміших турнірів, таких як CS:GO та Dota 2.

1win букмекерська контора ставки на кіберспорт

Онлайн ставки на кіберспорт: особливості процедури

Ставки на кіберспорт мають характерні особливості, які притаманні лише їм:

 • сильні гравці, які беруть участь у змаганнях незначного рівня, можуть програти зустріч;
 • тому що розважальний софт на реальні гроші регулярно оновлюється, а в нових патчах спостерігається дисбаланс, слабкі команди можуть показувати непередбачувані результати подій;
 • кожна команда гравців має при собі улюблені та стокові карти, які можуть показувати зовсім різні результати;
 • на турнірах, які проводяться в режимі онлайн у регіонах, де учасниками є маловідомі гравці, допускаються договірні зустрічі;
 • деякі кіберспортивні дисципліни залежать від внутрішньоігрової економіки, коли шанси на виграш залежать від того, скільки грошей мають усі члени обраної команди.

Якщо розглянути на прикладі ставки на кіберспорт CS GO, то можна зробити висновок, що команда, яка програє кілька раундів, може у підсумку перемогти лише в тому випадку, коли у всіх гравців достатньо коштів для покупки потужної зброї.

Найпопулярніші ставки на кіберспорт

Багато гравців вважають, що ставки на кіберспорт онлайн представлені тільки такими іграми як DOTA 2 або CS GO. Так, вони вважаються найпопулярнішими, тому турнірів з цих онлайн ігор проводиться найбільше. Якщо відкрити статистику на офіційному порталі 1 win, можна дійти висновку, що найчастіше укладають парі на CS GO. У 1він навіть є своя кіберспортивна команда з цієї дисципліни яка виступає на чемпіонатах регіонального рівня.

Де краще ставити на кіберспорт

Як і ставки в швидких іграх, таких як Speed ​​& Cash — укласти парі в кіберспортивній дисципліні модна і в мобільному додатку букмекера. Характерною рисою цієї комп’ютерної розваги, вважається відсутність фіксованої кількості раундів. Остаточний результат залежатиме від індивідуального рахунку кожної команди.

Тому при виборі дисципліни CS:GO гравці повинні бути готовими до того, що на результат доведеться чекати довго. Хоча й цей час, проведений на сайті 1-win, може принести задоволення та додаткові виграші в миттєвих іграх типу Rocket X. Так, під час перегляду матчу з кіберспорту гравці можуть приймати участь в інших миттєвих розіграшах і швидко поповнювати свій баланс.

Де краще ставити ставки на кіберспорт?

Вибираючи кібер спорт ставки як розвагу з метою отримання додаткового заробітку, гравці можуть розраховувати й на деякі, запропоновані букмекером 1-він переваги:

Серед них:

 • велика різноманітність подій ― гравці завжди зможуть підібрати для себе цікаву подію на сайті контори. На вибір пропонується понад 10 дисциплін, за якими щодня проводиться близько 100 поєдинків;
 • безкоштовний перегляд трансляції ― гравці можуть не лише зробити кіберспорт ставки, а й безкоштовно дивитися трансляцію зустрічі. Клієнти компанії можуть не укладати парі на обрану дисципліну, а просто насолоджуватися переглядом події;
 • вигідна маржа букмекера 1-vin ― чистий заробіток компанії в середньому становить 4-5%, що вважається прибутковим для беттерів;
 • за процедуру укладання парі гравці отримують приємні бонуси ― винагороду можна отримати тільки в тому випадку, якщо беттер робить експрес ставки на спорт онлайн.

Щоб зробити ставки на кібер спорт та отримати за це бонусне заохочення (бонус за експрес), слід виконати умову акції від букмекера. Головна особливість полягає в тому, що беттери повинні вибрати 5 і більше подій, після чого додати свої варіації наслідків у купон. Якщо всі вибрані зустрічі будуть виграшними, гравцеві буде нараховано додатковий відсоток до загальної суми виграних коштів. Розмір відсотка залежить від того, скільки подій гравець вибрав: що більше турнірів, то вище значення відсотка. Максимальний бонус досягає 11% від суми виграшу.

FAQ

Як робити ставки на кіберспорт на сайті 1win?

Щоб зробити ставку на кіберспорт, спочатку користувач має зареєструвати власний кабінет на офіційному сайті 1win. На другому етапі йому необхідно поповнити ігровий рахунок на суму щонайменше 100 грн. Кошти зараховуються миттєво. Далі залишиться перейти в розділ Кіберспорт і вибрати поєдинок. Після завантаження події варто визначитися із результатом зустрічі.

Які відмінності мають онлайн ставки на кіберспорт?

Букмекерські ставки на кіберспорт практично нічим не відрізняються від інших. Процедура укладання парі, формування розміру виграшу, перегляд поєдинку - все залишається незмінним. Відмінності стосуються лише результатів. Гравець може поставити гроші на раунди. Різноманітність видів ставок залишається незмінною.

Чи можу я зробити ставки на кіберспорт і спостерігати за подією?

Так, звісно можете. Ви можете зробити ставку на кіберспорт, а потім завантажити плеєр із трансляцією поєдинку. Для цього на сторінці з заходом доступна клавіша, яка знаходиться у верхньому правому кутку. Переглядати матчі можуть усі користувачі, які створили власний кабінет на сайті. Для завантаження відео навіть не потрібно вносити гроші на рахунок.

Як правильно зробити експрес ставки на кіберспорт?

Експрес ставки на кіберспорт сьогодні нічим не відрізняються від інших видів ув'язнення. Гравцю необхідно вибрати 5 і більше подій, після чого додати до купона. Коефіцієнти кожного результату множаться між собою. Внаслідок цього формується загальне значення кефа експрес ставки. Укласти парі можна і з мобільного телефону чи планшета.
vpn image

Для гри перевір VPN